Flowers in your garden are dying.

4. října 2011 v 21:31 | Marie-La |  Here and there..
ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Happy in her own world. V mým světě je príma. Je neskutečně skvělej, bohužel lehce dotknutelnej..pořád slyším z venčí nějaký blábolení, přikazování, stěžování a výmysly....a do mýho světa to vibruje vzduchem, vlnění. Kdyby mi přivlnily to emcénadruhou pozitivní. Ale to né. Boli mě hlava.(:

Napadají mě nenávistné úryvky textů Kate Nash. Napadají mě uryvky Radiohead. Napadá mě, že muzika je jedna z mála skutečností, která mi rozumí, kam se můžu schovat. To je to pozitivní vibrování...I když...když to slyším, je mi taky smutno. Ale není to špatně. Je to jenom smutno. whatever...

dneska ve zpěvu byl nějakej člověk co tam šteloval s věcma a neustále vymýšlel jak by se daly klávesy o pár milimetrů pošunout. bylo celkem zábavný ho pozorovat a pak se vrátil s tím, že tam nechal tašku a že je to kvuli tomu, jak jsem se na něj celou dobu smála. Smutný bylo, že jsem se smála spíš jemu než na něj a vůbec to ode mě vuči jeho snaze nebylo hezké.

Zase koukám na tu krabičku. Tak jako jsem cca před rokem na ni koukala a snažila se pochopit, proč jsem ji koupila...dnes nechápu, proč jsem ji otvírala... je to všecko tak zbytečné. Fix myself a drink. To bych měla udělat ale vubec nemam na takovy věci čas.

Musim jit totiž divat na Black books.

p.s. přemluvila jsem maminku aby mě omluvila z zítřejší hodiny první těláku..zbytečná to hodina a já si musim umyt vlasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama