Protože nejsem člověk.

30. srpna 2011 v 13:06 | Marie-La |  Here and there..
jenom se tak tvářím..nebo ne?
Nenávidím..(pozitivní začátky, for sure!) jak pořád někdo chodí s takovym tim výchovným úsměvem... už ti to za chvilku začíná co... ty leots maturuješ viď? Těšíš se?

Jasně, že jo. Jsem celá žhavá trávit další rok ničením svého psychického zdraví v tom ústavu plným idiotů (jo mám pár výjimek) a zakončit tím skvělým slepičím tancem, oh ano tou fraškou kdy se dávaj do tříd obrazy. maturitka. cool.

Nechápu, proč si neustále někdo myslí, že trávit čas tam je pro mě dobrý. protože není. Potřebuju se přeinstalovat do režimu "nenechal jsem aby škola narušila mé vzdělání" . Potřebuju pryč.

Už je to zase tady.

Jo, asi budu mít jizvu na rameni. Bude to krutopřísně sexy a ne moc emo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dreamy Dreamy | Web | 30. srpna 2011 v 20:38 | Reagovat

Celá maturita je absurdní. Kolik to člověka stojí zbytečnejch nervů. A pak, když člověk uspěje, co se stane, změní se něco, změní to něco? Pamatuju si ten zcela prázdnej pocit, když jsem šla z maturity. Měla jsem (jakožto vyznamenaná a ještě samý jedničky k tomu) odcházet vítězně a možná i radostně, jenže když ono se to tak rychle seběhlo.. bylo to směšné! A teď, když na ulici pozdravím ředitele gymplu (který mě tak chválil a tak podobně), ten na pozdrav ani neodpoví...

Přípravě na maturitu obětuješ kus volného času, chtě nechtě. Kvůli vysokoškolskému studiu pak ztratíš času ještě víc. (Mimochodem, můj úterní a středeční rozvrh končí ve 20:00.)

Tím jsem Tě nechtěla nijak zastrašit, to v žádném případě :) Protože Ty stejně tu realitu vidíš, tak není třeba Tě na ni upozorňovat.

ALE: Maturitní ples...! Budu pozvaná? :) Kdyby mi to časově vycházelo a kdyby to šlo, tak se na Tebe moc ráda přijdu podívat! Co vím, tak pro mě znamená "maturitní ples" jednu z největších a nejkrásnějších událostí vůbec.

2 Dreamy Dreamy | Web | 30. srpna 2011 v 20:40 | Reagovat

btw: i když (a nebo právě protože) mi, když jsem si šla pro šerpu, hráli písničku "Mad World"

3 Spark Spark | 30. srpna 2011 v 23:23 | Reagovat

Sám znám tyhle motivační kecy alias už ti to začíná. Poslouchám to ješte dnes... Chce to jen jít dál a nevšímat si. Tak se to dá přečkat. Rozčilovat se nad něčim nepříjemnym dřív, než to vůbec začalo člověku jen uškodí. To samý platí o stresu. Ta věc si to nezaslouží takovou pozornost.
Jinak jizva na rameni ? Jizva na rameni je kůl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama