Leden 2010

So in a manner of speaking

18. ledna 2010 v 16:54 | Barushe |  Here and there..
I just want to say That just like you I should find a way To tell you everything By saying nothing..... bolí mě záda a motá se mi hlava...mohla bych si stěžovat dál, ale proč zatěžovat lidi malichernostmi?:D mám ráda zimu. ted tadytuhle, právě v tomhle okamžiku..není zas taková zima, sněží, všude je bílo..a je to úžasny, dokonaly a skvěly. já mylsim, že naši sousedi sou nudaři a nemaj co na práci..a vůbec spousta dalších lidí..ráno odcházím do školy a sousedka zmaetá sníh a my máme z cely ulice toho sněhu nejvic, protože to o vikendu nikdo nezametal:D a když přijdu, ona tam zase zametá...a všechny chodniky sou zameteny. dělíme se na: ty co mají zametenej chodnik dokonale a ten snih na silnici zhrabanej, takže tam auto krásně zaparkuje. na ty, co maj krásně zametenej chodník a sníh na véélké hromadě, takže vedle to auto taky krásně zaparkuje. na ty, co nemaj průměrně zametenej chodník a auto tam zaparkuje docela blbě. a na nás, kteří máme chodnik skoro nezametenej a hory sněhu všude, takže to auto se tam asi nejvleze.... nevím, jestli sou ti lidi magoři a závodí, kdo bude mít chodnik lip zametenej, nebo jestli e to baví, nebo jestli fakt neví co mají dělat, ale je to docela vtipny... bože..já napsal strašně dlouhej dostavec o chodniku.a nechám ho tady. protože sem napsala celej dlouhej článek o chodniku:D v poslední době mám takový cool stavy..třebaže nechci s nikym mluvit, ale zároven nechci byt sama..připadám si že nemám kamarády, ale zároven vim, že jich mám dost...nechce se mi nic dělat a zároven bych toho chtěla dělat hrozně moc...mám se dobře a ve vteřině je mi na nic, kuli uplným hloupostem..a pak se vyspim a je to fajn...já nevím..ale v to slovo je v každé pisničce, schováv se tam, číhá na mě..všecko, pořád...She must be happy, she must be happy, she must be happy...Nigel is happy..I wann be like Nigel.jó a možná se jen snažím být zajímavá, nebo ne? můžeš si myslet co chceš.. taky bych hrozně chtěla 3 z fyziky...první trojku..ta předdstava se mi nevim proč líbí. ale líbí. ale já sem přece šprt. a taky kopírák:D tohle mě baví:D taky mě baví ta knížka o geishách a džoro a oiran...a všech těch slečnách, co můžou lidem připadat nestydaté a ..jako coury. ale ten týpek je ve svojí knížce popisuje takový zvláštním cudným způsobem a samo o sobě lidi tam ani nenapadá, že by dělali něco špatného, tak přirozeně...I stopped the world and melt with you...už je tma..zvláštní. budu končit..ve velkém světě..spousta lidí.,.I hear you calling Marian.

This is not a love song..

12. ledna 2010 v 18:10 | Barushe |  Here and there..
měla by ses učit...vím, že bych měla..nemám zájem..řekla bych, že v posledních dvou týdnech nemám o nic zájem. a je to přesně jak jsem řekla..něco se spraví a něco jinyho se posere:D paradox je, že je to přesně opačně..co se zlepšilo se posralo a co bylo posrany se zlepšilo a pak naopak..chápete ne?:D...já to tušila..ted mužu si mužu zapiskat..a to bude všecko...fíha..age of aquarious...dneska sme uuž podruhé montovali modem..docela zábavka zírat pulhodiny-hodinu o modemu, než to začne patřičně blikat...a ono to fakt funguje..a až budu mi note (hmm měsíc, dva...maybe 3?:D) tak nebudu muset mít ten zasraný kabel, protože to má anténku a wifi a tak...stejně se v kabelech už topíme..vypila sem pul litru kakaa...mělo by mi být líp, aaa taky žeje!:D sem se rozhodla, že budu cestovatel..nebaví mě to tady, lidi sou zlí a vymrdávaji semnou...ale né všichni! a těm budu psát a navštěvovat je vždycky když se vrátím. ale jak se znám, stejně z toho zas nic nebude. i když:-/...a protože nemužu čekat, až bude mit prase křísla, koupim si draka...čínského pěkného..budu mu říkat..no..zatím mu říkejme třeba drak:) a pak o tom napíšu cestopis kterej si nikdo nekoupí, dojdou mi peníze a umřu.a to bude konec..velký konec malé cestovatelky, skřítečka:) musí se to vykompenzovat..ale předtím pujdem bruslit..a dáme si boruvky a jahody..a hopsinkovou šťávu...a mozzarelu...a pomelo...*smích* a bude to šíleny, stejně jako o co tady píšu...protože se nemám co učit..jenom ptáci..motýli a japonské zahrdy..a mezopotámské zahrady, artemidim chrám a sedm divů světa.. který neexistujou....

Ten zmetek pak nešel po vodě..pfche..

2. ledna 2010 v 21:30 | Barushka |  Here and there..
tak jo...doba mých srdceryvných výlevů je zas na nějakou dobu pryč...2010..líbí se mi to číslo..fakt žejo, už sem se zmínila?:) zjisitla sem, že už rok bydlim tady v téhle pošahané dědině, která vlastně není dědina ale městská část..(komu to chtějí nalhat?:D)..s polem, lesem, bahnem..a nejsou tady vrby!...email..to má hloubku vite! lidi sou šílení..a já se nestačím podivovat. dnešní program sestával z mojžíše, poličky, která se brzo zřítí i s okurkama, It crowd, robina hooda, a anny kareninové. tolstoj mě nasral, je to necita, a už mi zbývá asi jen 200 stránek.a týden, tipuju, což neni zly.a taky se mi zdálo, že si mám vzit rusa.nechceš, nechci.By the highway 6 černých čajů nemá efekt. asi budu cestovatell!